معرفی بروکر

انتخاب بروکر مناسب برای فارکس

بروکر های مورد اطمینان فارکس برای معامله گران داخل ایران کدام اند؟

بسیاری از معامله گران در ابتداری راه و یا پس از سالها ترید کردن همچنان در جستجوی یک بروکر خوب هستند.

فارکس کوچ، مهمترین فاکتور هایی که یک معامله گر در انتخاب بروکر به آن نیاز دارد را لیست کرده و بروکرهای بسیاری را بر این اساس مورد بررسی قرار داده است. بهترین بروکرها برای افراد داخل ایران که از طریق آنها می توانند بازار سهام کهانی و فارکس را معامله کنند را در لیست زیر میبینید.

تأییدیه سازمانی

مورد تأیید "سازمان های ناظر" در بورد مثل FCA باشد تا خیالمان راحت باشد که اولاً پولمان را به حساب شرکتی می ریزیم که مطمئن هست و دوما" قیمت هایی که بروکر به ما نشان می دهد کاملاً درست هستند.

نرخ مناسب

هزینه زیادی بابت سرویس هایش دریافت نکند (هزینه هر چه کمتر بهتر!). یعنی اسپرد ها، کمیسون ها و شارژ شبانه ای که دریافت می کند به نسبت بقیه بروکرها کمتر باشد.

محصولات متنوع

رنج وسیعی از محصولات را برای معامله کردن داشته باشد. یعنی مثلا هم فارکس، هم سهام، هم کالا و غیره. بروکرهای بزرگ تقریبا 10 هزار سهام و کالا و ارز مختلف را برای معامله ارائه می دهند و بروکرهای کوچک فقط فارکس دارند.

پلتفرم معاملاتی

پلتفرمی داشته باشد که خیلی سریع کار کند، خیلی وقت ها ثانیه ها هم در بورس مهم هستند. متا تریدر معمولا در تمام بروکرها یافت می شود ولی بعضی بروکرها پلتفرم های مخصوص به خود را دارند.

خدمات مشتریان

پشتیبانی خوبی داشته باشد و شما هروقت خواستید بتوانید به راحتی با یکنفر در بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

واریز و برداشت آسان

راههای متنوعی برای دریافت و واریز وجه داشته باشد، تا شما به سرعت و با کمترین هزینه بتوانید سودهایتان را دریافت کنید.

بروکر
# بروکر محصولات پلتفرم رگوله حداقل دپازیت لوریج سال تاسیس اطلاعات بیشتر لینک
1 دلتا اف ایکس
فارکس – کالاها – شاخص ها – فلزات گران بها – انرژی – رمز ارزها MT4 رگوله SVGFSA finacom 1 دلار 1:1000 2009 واریز و برداشت ریالی متناسب با ایرانیان پشتیبانی فارسی تلگرامی حساب با اسپرد صفر برای اسکلپرها صفحه بروکر

دلیل باز پرداخت

لطفاً منتظر بمانید...

ورود / ثبت نام